Hazırladığımız web siteleri ile yüksek müşteri memnuniyeti elde etmenizi ve site ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmenizi sağlıyoruz.
İnternetin ve teknolojinin her geçen gün daha yaygınlaşması ve daha gelişmesi sonucunda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Var olan her türlü iş alanı da artık yavaş yavaş internet ortamına geçiş yapmaktadır. Bu süreçte en büyük fayda web sayfaları ile gerçekleşmektedir. İnsanlar sahip oldukları işleri internet ortamına taşımaktadır. İş alanınıza uygun bir web sitesi tasarımı ile internet ortamında rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Doğru Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

İş alanınız her ne olursa olsun tüm işlerinizi internetten gerçekleştirebilirsiniz. Gerek para kazandığınız mesleğiniz olsun, gerekse de hobileriniz için olsun sahip olacağınız bir web sitesi ile internetin tüm imkanlarını kullanabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla insanın internet ortamına geçmesi sonucunda var olan web sitelerinin sayısı artmaktadır. Bu sonu gelmeyen internet içerisinde başarılı olmak istiyorsanız rakiplerinizden bir adım öne çıkmanız gerekecektir. Bunun için profesyonel yardım almanız en doğrusu olacaktır. Web sitelerinin kurulum aşamasından, isim seçimine, web site içi tasarımından, sayfa yerleşimine hepsi bir bütünlük oluşturmalıdır. Firma olarak sizlere bu konuda kurumsal web tasarım hizmeti sunarak internet dünyasında ki yerinizi almanızı sağlıyoruz.


Web Tasarım Çözümleri


Başarılı Bir Web Sitesi Tasarımı

Öncelikle internet tarayıcıları üzerinde ne kadar üst sıralarda çıkarsanız o kadar çok etkileşim alan bir web sitesisiniz demektir. Siteniz için belirlenen anahtar kelimelerin siteniz ile doğrudan bağlantılı olması bu sıralamada ki yerinizi yükseltmeye etki edecektir. Aynı zamanda sitenize size uygun kullanıcıların gelmesi demek sürekliliği olan bir kitle elde etmenize yarayacaktır. Bu kitle sayesinde satış yapıyorsanız satışlarınızda, bir video blog kanalınız varsa izlenme sayılarınızda ya da alanınız her ne ise genel bir artan ivme kazanacaksınız. Bu artışlar da doğal olarak kazancınıza doğrudan etki edecektir. Web sitenizin iç dizaynı da kullanım açısından yeterince açık ve net olmalıdır. Eğer var olan bir ofis ya da mağaza için kullandığınız bir site var ise açık adresinizin ve telefon numaralarınızın her sayfa içerisinde kolayca görülecek yerlerinde olması gerekir. Ya da web siteniz ile satış yapacak iseniz satın alma ve ödeme yöntemlerinin oldukça basit ve akıcı şekilde tasarlanması gerekmektedir.
Bir blog kanalınız var ise sizi beğenen insanların yeni güncellemelerinizden haberdar olması amacı ile bir adet abonelik formu ya da butonu olması sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha sonra tekrar ziyaret etme ihtimalini arttıracaktır. Bu ve bunun gibi her türlü web tasarım çözümlerini sizlere kurumsal firma anlayışımız ile sunmaktayız. Web tasarım alnında ki uzman kadromuz ve çalışma arkadaşlarımız ile internette ki yerinizi güvene almak için her türlü işlemde yanınızdayız. Web sitenizin tasarım aşamasından açılış aşamasına kadar her adımda sizin istekleriniz ve ekibimizin üreteceği kalıcı çözümler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde çalıştığımız firmalar kendi alanlarında başarı göstererek lider konum yükselmiş ve sektörde fark oluşturarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmışlardır. Yenilikçi ve güvenilirli yapımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyeti içerisinde sunuyoruz. Firmamızı yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz referanslarımızı inceleyebilir ve çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.


Son Yaptığımız Kreatif Çalışmamız

İlk Gün Organizasyon

İlk Gün Organizasyon

Web Tasarım Çözümleri

PROJE İNCELE

Karadeniz Web'den

teklif almak ister misiniz?

Kapat