Google'da üst sıralarda olmak ister misiniz?

Sıralama sorunları ve eksiklikleri için çözüm sunan bir arama motoru optimizasyon hizmeti çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Sizin hedefiniz ve ihtiyacınıza bağlı bir şekilde ya da aşağıda belirteceğimiz servis ve size sunacağımız hizmetler doğrultusunda bir kombinasyon oluşturulabilir.SEO Çalışması!

Şirketimizden SEO hizmeti alıp Google sıralamasında yükselmek çok önemli bir fırsattır. Mesela ayda 1,000 arama yapılan bir kelimede Google’da birinci sırada olsanız, araştırmalara göre yaklaşık 500 kişi sitenize tıklayacak. Bunlardan %10’u sizin sunduğunuz ürün veya hizmeti cazip bulup gerçek müşteri olsalar bu ayda 50 ekstra müşteri demektir. Ayda 50 müşterinin size kazandıracağı satışları ve karı düşünün, ki bu sadece bir kelime’de yapılan SEO çalışmasıyla ulaşılan sonuç!


"Çalışma Öncesi"

Yapılacak tüm çalışmalarda izlediğimiz strateji, çalışma kalitemizi yükseltmektedir. Çalışmaya başlamadan önce çalışılacak site SEO altyapısına uygunluk testimizden geçmektedir. Eksik veya hatalı kısımlar özel yazılımlarımız ile kontrol edilip, geri dönüşü yapılır. Site eksiklikleri giderildikten sonra planlama aşamasına geçilir. Bu aşamada profesyonel ellerdesiniz. Uzman ekibimiz sitenize en uygun çalışmayı sizlere sunacaktır.


"Çalışma Zamanı"

SEO rastgele yapılacak bir çalışma değildir. Analizin iyi yapılması gerekir. Daha sonra planlı çalışma ile başarıya ulaşmak zor olmayacaktır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan çalışmalardan her an haberdar olacaksınız. Çalışma sonrasında sade ve anlaşılır raporlama ile gelinen noktayı görebilirsiniz. Görsel ve yazılı raporlama sistemi ile gözünüz hiç bir zaman arkada kalmayacaktır.


"Raporlama"

Size iletilen raporla çalışma öncesi ve sonrasındaki farkı göreceksiniz. Raporu size sade ve grafiksel olarak sunuyoruz. Böylece çalışmanın sizin için yeterli olup olmadığına rahatça karar verebileceksiniz. Unutmayınki; SEO devamlılık ister. Aylık yapılan SEO çalışması, başarınızı yüksek oranda etkileyecektir. İnternete olan talebin günden güne arttığını göz önünde bulundurup, webdeki yerinizi bir an önce ayırın!


Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde çalıştığımız firmalar kendi alanlarında başarı göstererek lider konum yükselmiş ve sektörde fark oluşturarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmışlardır. Yenilikçi ve güvenilirli yapımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyeti içerisinde sunuyoruz. Firmamızı yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz referanslarımızı inceleyebilir ve çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.


Son Yaptığımız Kreatif Çalışmamız

İlk Gün Organizasyon

İlk Gün Organizasyon

Web Tasarım Çözümleri

PROJE İNCELE

Karadeniz Web'den

teklif almak ister misiniz?

Kapat