Kurumsal E-Posta Çözümleri

Web siteniz için kullanacağınız e-posta tercih edilirken mutlaka sağladığı avantajlara tercih etmelisiniz. Kurumsal e-posta desteği alırken, maillerinize son derece kurumsal ve profesyonel görünüm katacak kurumsal e posta desteği almalısınız. Kurumsal e posta desteği aldığınızda hitap ettiğiniz kitlenin gözünde imajınız çok daha değer kazanmasını isterseniz bizi 7/24 tercih edebilirsiniz. .

Çalışanlarınız İçin Alt Hesap Mailleri Oluşturmalısınız

Kurumsal alt hesap kullanarak siz de çalışanlarınız için daha verimli bir iş akışı sağlayacak kurumsal e posta çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Bünyenize yeni bir personel katıldığında alt hesap kullanarak çözüm bularak yeni ve kurumsal e posta ile personellerinize mail adresi açabilirsiniz. Yeni başlayanlara hesap açtığınız gibi kolayca ayrılması durumunda hesabı da devre dışı yaparak kullanım dışı hale getirebilirsiniz.
Kurumsal e posta çözümlerimizden yararlanarak siz de sıradan e-posta hizmetlerine göre daha korunaklı olan bu maillerden yararlanabilirsiniz. Gereksiz ve spam mail konusunda tespit yapabilme olanağı sunan kurumsal e posta çözümleri çalışanlarınızı ve sizi gereksiz iş yükünden kurtarmaktadır. Kolay yönetilebilir ve denetimi size ait olan mail servis hizmetlerinden yararlanarak kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Kurumsal mail adresinizin kurulumundan tutunda, yönetimine kadar ki tüm işlemlerinizde %100 destek alacağınız kurumsal e posta çözümlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir.
İstediğiniz Zaman Akıllı Çalışma Olanağı

Microsoft Exchange telefonda, masaüstünde, tablette ve web’de e-posta deneyimi sunacak ve yüksek düzeyde güvenlik sağlayan e postalarda istediğiniz zaman akılcı pratik çözümler bulabilirsiniz. Çalışma olanaklarınızı kolaylaştıran kurumsal mail çözümleri için hizmet almadan önce detaylı araştırma yapmanızda fayda vardır.
  • Daha büyük ve güvenilir posta kutularıyla kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran e posta hizmetlerinden yararlanmak için güvenilir firmaları tercih etmelisiniz..
  • Belge paylaşımı konusunda kolaylık sağlaması kurumsal maillerin olmazsa olmazıdır
  • Gelişmiş arşivleme özelliği olan kurumsal maillerin kullanımı da oldukça kolaydır.
  • Güvenlik ve uyumluluk özellikleri ekleyerek kullanımı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

7/24 Hızlı Destek Alarak Kurumsal Mail Sorunlarınıza Çözüm Bulabilirsiniz

Son yıllarda birçok firma kurumsal mail adresine sahip olmaktadır. Kurumsal mail adresi aldığınızda birçok seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler sayesinde sizde kurumsal mail özelliklerinden ve kazandırmış olduğu artı değerlerden yararlanarak kurumsal bir kimliğe bürünebilirsiniz. Kurumsal mail sahibi olduğunuzda hangi hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz?
  • Uzman destek ekibimiz ile görüşerek çözüm odaklı destek alabilirsiniz
  • Destek taleplerinizi çok kısa süre için çözümlenmiş olduğunu görebilirsiniz
  • Telefonlarınıza anlık yanıt veren mail sağlayıcılar ile güvenle çalışabilirsiniz.
Kurumsal mail almak istediğinizde bu konuda güvenebileceğiniz adres olan firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Yenilikçi ve akılcı çözümler sunan çalışanlarla hizmet veren firmalar kurumsal e posta almak isteyenler için farklı çözümler sunarak bu konuda hizmetlerini sürdürmektedir. Tek yapmanız gereken kurumsal mail almak istediğiniz bu hizmeti sunan firmamızdan profesyonel destek almak olmalıdır.

Kurumsal e-posta hizmetlerimiz için fiyat tablosuStandart POP3/IMAP ,
1 adet kurumsal e-posta hesabı
1,50 TL /adet
1 GB kapasiteli standart POP3/IMAP
kurumsal e-posta hesabı
2,57 TL /adet

  • Fiyatlara KDV dahil değildir.
  • Alan adınız yoksa (www.alanadi.com) 50 ₺ + KDV alan adı bedeli eklenecektir.
Kolay Webmail

Kullanımı kolay arayüz sayesinde Outlook gibi istemcilere bağlı kalmadan e-postalarınızı yönetin

Gelişmiş Kural Yönetimi

Kural yönetimi sistemi ile gelen e-postalarınızı dilediğiniz gibi yönetin

Kolay Taşıma

Gmail, Yahoo, Office365, Exchange ve diğer hesaplarınızdaki e-postaları kolayca taşıyınMobil Uyumlu

iPhone ve Android işletim sistemli telefonunuzun tarayıcısı ile tam uyumlu mobil arayüz.

Gelişmiş Webmail

YurtAdres defteri, takvim ve görev yöneticisi ile tüm işlerinizi organize edin

Anti-Spam

SPF, Bayes, Reverse DNS, RBL kontrol servisleri ile istenmeyen epostalardan kurtulun

Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde çalıştığımız firmalar kendi alanlarında başarı göstererek lider konum yükselmiş ve sektörde fark oluşturarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmışlardır. Yenilikçi ve güvenilirli yapımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyeti içerisinde sunuyoruz. Firmamızı yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz referanslarımızı inceleyebilir ve çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.


Son Yaptığımız Kreatif Çalışmamız

İlk Gün Organizasyon

İlk Gün Organizasyon

Web Tasarım Çözümleri

PROJE İNCELE

Karadeniz Web'den

teklif almak ister misiniz?

Kapat