Kurumsal firmalara veya Freelance çalışan bireylere web hosting hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle siteniz warez siteler ile aynı sunucuda bulunmaz.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veren firmamız hosting hizmeti ile de müşterilerine yardımcı oluyor. Tüm hizmet içeriğini profesyonel bir şekilde sunarak yararlanmanızı sağlıyor ve bu hizmet içeriğini de ekonomik fiyat politikasını benimseyerek veriyoruz. Hosting işi uzmanlık gerektirir. Bunun için alanında uzman kadromuz ile size hizmet veriyor ve internet ortamında daha hızlı olmanıza olanak sağlıyoruz. Hosting hizmetlerimiz konusunda gerekli olan alt yapı çalışmaları kurumsal olarak verilmektedir. .

Size Özel Hosting Hizmetleri

Web sitelerinizi ile müşteri kitlenize hitap etmeniz için alt yapınızın güçlü olması gerekir. Bunun için gerekli olan sunucuların da sizi desteklemesi gerekir. Bu konuda firmamız güçlü alt yapısı ile size hitap eder. Hosting konusunda sektör içerisinde lider olarak hizmet veren firmamız geniş hizmet ağı ile de müşterilerine hitap ediyor. Size uygun hosting paketleri arasından seçim yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hosting konusunda aklınıza takılan tüm soruları teknik personelimiz kurumsal olarak cevaplıyor ve bu hizmeti de 7/24 olarak veriyor. Ayrıca yedekleme konusunda da sorunsuz bir alt yapı imkanı size sunuluyor. Bundan dolayı garantili hizmet almak istediğinizde firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. .

Kurumsal Hizmet İçeriği

Kurumsal firmalara yönelik de çalışma da yürüten firmamız işletmeler için özel hosting paketlerini de size sunuyor. Bundan dolayı size özel çalışmalar yapan firmamızın sunduğu içeriklerden yararlanarak bulunduğunuz alanda farklılık oluşturabilirsiniz. .
Tam Donanımlı Güvenlik

Hosting aşamasında gerekli olan güvenlik tam olarak sağlanır. Bu sayede web siteleriniz güvenli ortam içerisinde yer alarak güncelliğini yitirmez. Ayrıca virüs ve benzeri gibi tehlikelere karşı teknolojik önlemler alınmakta ve bu içerik uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülmektedir. Sunucu ve dosyanıza anında erişim sağlayabilir ve bunu da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hosting konusunda gerekli olan tüm alt yapı çalışması titiz bir şekilde yürütülmektedir. .

En Yeni Teknolojik Gelişmeler

Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve hizmet içeriklerine uygular. Bunun için sizde bu konuda çalışmalarımızdan yararlanabilir ve sunucu alandaki gelişmeler sayesinde sitelerinizin hızını daha da arttırabilirsiniz. Hosting konusunda gelişmeler uzman personel tarafından takip edilir ve tüm gerekli güncellemeler sizinle paylaşılır. Hizmet fiyatlarımız ekonomik fiyat politikasına uygun olarak sunulmakta ve ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm siteler için gerekli olan çalışmalar titizlik içerisinde yürütülmekte olup her aşama da garantili olarak sunulmaktadır. Aldığınız kaliteli hizmet sonucu geniş kitlelere ulaşım sağlayabilir ve garantili hizmet alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve teknik detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. .

Windows Kurumsal Web Hosting PaketleriAlan Ad RAM CPU Disk Aylık Trafik Ep. Ad. Ep. Ko. MSSQL MySQL Alt Alan. Ücret
Kurumsal 1
Ekonomik Çözüm
1 4 GB 2 Core 30 GB 500 GB 20 2 GB 4 20 Limitsiz
55,00 ₺ / Yıllık
SATIN AL
Kurumsal 2 1 4 GB 2 Core 60 GB 500 GB 40 2 GB 4 20 Limitsiz
75,00 ₺ / Yıllık
SATIN AL
Kurumsal 3
İdeal Çözüm
2 4 GB 2 Core 90 GB 500 GB 60 2 GB 4 20 Limitsiz
90,00 ₺ / Yıllık
SATIN AL
Kurumsal 4 3 4 GB 2 Core 150 GB 500 GB 80 2 GB 4 20 Limitsiz
135,00 ₺ / Yıllık
SATIN AL
Kurumsal 5 4 4 GB 2 Core 210 GB 500 GB 120 2 GB 4 20 Limitsiz
167,00 ₺ / Yıllık
SATIN AL
Kurumsal 6 5 4 GB 2 Core 300 GB 500 GB 200 2 GB 4 20 Limitsiz
192,00 ₺ / Yıllık
SATIN AL


Daha Yüksek ASP, ASP.NET ve MSSQL Performansı

Sunucularımız yüksek performans ve güvenlik için optimize edilmiştir. Kurumsal hosting paketlerimizde web siteleriniz çok daha hızlı ve güvenli çalışır.

Kurumsal ölçekli
Donanımlar

Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SAS Diskler, ECC registered bellekler.. Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en güçlü donanımlar hizmetinizde.

Mükemmel Webmail & Mobil
Deneyim

Her eposta hesabında Türkçe eposta, adres defteri ve takvim özellikle bulunan bir webmail arayüzü bulunmaktadır. Ayrıca mobil cihazlar ile de uyumlu çalışmaktadır.

Yönetimi kolay kontrol
paneli

Türkçe kontrol paneli sayesinde tüm hosting ayarlarınızı rahat ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ekstra kaynak satın alma ya da paket yükseltme işlemleri çok kolay.

Yüksek eposta erişim
kalitesi

Yurt dışı bağlantı sorunlarından etkilenmeden hem ulusal hem de uluslararası eposta iletişiminiz daha kaliteli, sorunsuz ve daha güvenilir bir hale gelir.

Kurumsal ölçekli Eposta
Hizmeti

Her Eposta hesabında 2GB eposta kotası ve gelişmiş eposta devamlılığı altyapısı. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde çalıştığımız firmalar kendi alanlarında başarı göstererek lider konum yükselmiş ve sektörde fark oluşturarak geniş kitlelere ulaşmayı başarmışlardır. Yenilikçi ve güvenilirli yapımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyeti içerisinde sunuyoruz. Firmamızı yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz referanslarımızı inceleyebilir ve çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.


Son Yaptığımız Kreatif Çalışmamız

İlk Gün Organizasyon

İlk Gün Organizasyon

Web Tasarım Çözümleri

PROJE İNCELE

Karadeniz Web'den

teklif almak ister misiniz?

Kapat